Propagace tohohle portalu

Chcete nějaké změny na foru? Nové fórum nebo smajlíky? Řekněte si!

Propagace tohohle portalu

Příspěvekod PetrH » sob 19. led 2008 11:29:33

Zkusili jsme pred tydnem dat dolu na nastenku spravce v dome A maly papirek s adresou tohoto webu, ale zatim to moc navstevnost (a pocet registrovanych) nezvedlo. Predpokladali jsme, ze se na tu nastenku kazdy aspon jednou podiva, ale asi ne.
Zkuste taky dat do ostatnich domu nejake oznameni, ze tyto stranky existuji.
Mozna bychom to meli dat primo do schranek? Precejen 8 registrovanych lidi neni na tak velkou lokalitu nic moc.
Petr
PetrH
Kolemjdoucí

Re: Propagace tohohle portalu

Příspěvekod Ziik » úte 22. led 2008 8:48:19

Nastenka je super, ale pravda je, ze se na ni lidi moc nedivaji. Spamovat do schranek se mi moc nechce, ale nejspis to bude nejefektivnejsi. Nejakou vkusnou formou na A5ku nebo mensi ...

Taky se hodne pouziva papir prilepeny na vstupnich dverich. Akorat to pak vetsinou nekdo serve :-/
Ziik
Ziik
Administrátor

Příspěvekod talls » úte 22. led 2008 22:05:04

To se rozjede, nebojte.... ;) .Já jsem až z H a už tady visím na portále, i když byt ještě ani nemáme předaný...
Lístky do schránky nejsou špatnej nápad...přeci jen je to milý mít možnost podrbat o bydlení a o tom všem okolo... klidně to tam naházejte!
talls
Ověřený obyvatel

Příspěvekod Ziik » pát 25. led 2008 14:09:11

Tak jsem po hodině v GIMPu 2 vyplodil konzervativně laděný "leták". Je to zamýšleno jako vizitka 9x5 cm, tedy vytisknout na tvrdý papír/čtvrtku, rozřezat. Trochu se tím řeší problém počtu, ale to není až tak důležitý. Myslím, že takovéhle provedení se bude dostatečně odlišovat od ostatních letáků a tím zaujme. Pokud ho lidi nepřehlédnou pro jeho menší rozměry. Co se týká textů tak mě nic chytřejšího nenapadlo :mrgreen:
Co na to říkáte?
Přílohy
NS_letak-vizitka3_mala.PNG
Náhled na "Leták" typu vizitka 9x5cm.
NS_letak-vizitka3_mala.PNG (43.01 KiB) Zobrazeno 95242 krát
Ziik
Administrátor

Příspěvekod PetrH » pát 25. led 2008 14:36:04

To je rozhodne moc pekna karticka, ale v acku jsem uz predvcirem nahazel do schranek takove mini-papirky, kde byl jenom napis
"Portál obyvatel lokality Nové Stodůlky http://www.novestodulky.cz/ a Zaregistrujte se."... zadna grafika, jenom suchej text.
Myslel jsem, ze ucel to splni, ale zatim se asi nikdo novy nezaregistroval. Mozna byly ty papirky moc maly a zapadnou. No uvidime.
PetrH
Kolemjdoucí

Příspěvekod martynek » sob 22. bře 2008 15:27:13

Právě jsem provedl letákový nálet v Háčku. Teď právě je registrováno 62 lidí, uvidíme, jestli se někdo přidá.
martynek
Ověřený obyvatel

Příspěvekod Anselm » pon 16. bře 2009 15:24:43

Zdravím všechny,

ještě v Nových Stodůlkách nebydlím, ale často sem chodím, neboť brzy budu. Čekám až se dostaví Rezidence DALEJKA.
Pokud to půjde, také se ráda zapojím.
Nejsme CG.

Moc tomuhle portálu fandím. Rychlá komunikace, praktické využití pro SVJ, pro komunikaci členů s výborem a naopak, ale i mezi jednotlivými Společenstvími ostatních domů.
Díky
Jana Macková
Anselm
Kolemjdoucí

Příspěvekod abe » úte 17. bře 2009 15:18:03

tak uz jsem si par tech "vizitek" vytiskal a dneska je rozhazu do schranek v pulce Jcka. Moc lidi tam zatim nebydli, ale urcite je to dobry napad :)
abe
Kolemjdoucí

Zpět na Zpětná vazba - návrhy, připomínky